Katalikų radijo

Mažoji studija

Apie

Įsteigta Lietuvos Vyskupų Konferencijos 1995 m.

 

Rengia kultūrinio-religinio pobūdžio laidas, kurios transliuojamos per „Lietuvos radijo“ ir „Klasikos“ programą. „Mažosios studijos“ radijo laidose stengiamasi pateikti brandžios kultūros ir religijos sąveikos pavyzdžių, padedančių puoselėti ir skleisti dvasines vertybes, šviesti Lietuvos visuomenę kultūriškai ir pasaulėžiūriškai, suteikti platesnę mąstymo krypties pasirinkimo galimybę. Laidose taip pat informuojama apie visuotinės Bažnyčios veikimą pasaulyje, siekiama skatinti ryšius tarp tautų ir visuomeninių, kultūrinių bei religinių grupių.

 

Direktorius ir vyriausiasis redaktorius –

kun. Julius SASNAUSKAS

Rengiamos laidos

 

„Dievo Žodis. Kasdieniai skaitymai“

 

Tai Šventojo Rašto ištrauka, kurią palydi dvasininkų ir teologų komentarai, pokalbiai apie tikėjimo kelionę ir kasdienybės stebuklus.

 

 

 

„Kultūra ir religija“

 

Laidos autoriai ieško brandaus kultūros ir religijos sąlyčio pavyzdžių šiandienos pasaulyje, aptaria aktualias Lietuvos bei tarptautinio gyvenimo problemas, supažindina su intriguojančiomis biografijomis.

 

 

 

„Popiežius ir pasaulis“, „Septintoji diena“

 

Bažnytinio gyvenimo naujienos. Reportažai iš krikščioniškų renginių. Įvykių komentarai. Spaudos apžvalga. Evangelijos ištraukos ir jos aiškinimas. Lietuvos bažnyčios vadovų balsas. Teologų ir dvasingumo mokytojų įžvalgos.

 

 

 

„Muzikos menas“

 

Ypatingas dėmesys – senajai ir moderniajai religinei muzikai. Laidos autorės Živilė Stonytė ir Violeta Osteikienė supažindina su sakralinės muzikos palikimu ir religiniais motyvais šiuolaikinių kompozitorių kūryboje.

 

 

 

„Noriu tikėti“

 

Katechezei ir apskritai krikščioniškajam švietimui skirta laida. Susipažinsite su svarbiausiomis katalikų tikėjimo tiesomis ir tradicijomis, būsite įvesti į mįslingą liturgijos pasaulį, pagilinsite Šventojo Rašto suvokimą, pastebėsite naujas Bažnyčios spalvas.

 

 

 

„Poetiniai skaitymai“

 

Laidos kūrėjai Pranas Morkus ir Algimantas Pociūnas poezijos ieško naujoje ir senoje prozoje, rašytojų ir jų knygų likimuose.

© 1995-2020 Katalikų radijo „Mažoji studija“